Programjaink

vas hét ked sze csü pén szo
1
2
3
4
Elsőáldozásra felkészítő hittan 15:00
Elsőáldozásra felkészítő hittan
Sze 4 @ 15:00 – 15:45
Elsőáldozásra felkészítő hittanos csoportok foglalkozásainak kezdő időpontja: 15 óra, 16 óra és 17 óra.
Bérmálásra felkészítő hittan 16:00
Bérmálásra felkészítő hittan
Sze 4 @ 16:00 – 16:45
Bérmálásra felkészítő hittanos csoportjaink foglalkozásainak kezdő időpontjai: 15 óra és 16 óra.
Elsőáldozásra felkészítő hittan 16:00
Bérmálásra felkészítő hittan 17:00
Elsőáldozásra felkészítő hittan 17:00
Ifjúsági hittan 17:00
Ifjúsági hittan
Sze 4 @ 17:00 – 17:45
Ifjúsági hittan
Kármelita imaóra 17:00
Kármelita imaóra
Sze 4 @ 17:00 – 18:00
Kármelita imaóra
A Világban Élő Kármeliták imaórája  minden hónap első péntekjén 17 órától a MNA-társszékesegyházban. Az érdeklődők számára közösségi életükről, összejöveteleikről bővebb felvilágosítás: ocds.hu vagy e-mailben: nyiregyhaza@ocds.hu.    
5
Szentségimádás elsőszombaton 19:00
Szentségimádás elsőszombaton
Sze 5 @ 19:00 – 21:00
Szentségimádás minden hónap első szombatján az esti szentmise után 19-től 21 óráig szentségimádást végzünk.
6
Veni Sancte – Ünnepélyes tanévnyitó szentmise 06:30
Veni Sancte – Ünnepélyes tanévnyitó szentmise
Sze 6 @ 06:30 – 19:00
Szeptember 8-án, vasárnap 9 órakor tartjuk az ünnepélyes tanévnyitó szentmisénket, amelyre szeretettel hívjuk és várjuk a tanulókat, családtagjaikat és a pedagógusokat.
Szentségimádás 17:30
Szentségimádás
Sze 6 @ 17:30 – 18:15
Szentségimádás
7
8
9
Férfi Klub 19:00
Férfi Klub
Sze 9 @ 19:00 – 20:30
Férfi Klub
http://magyaroknagyasszonya.dnyem.hu/?page_id=1318
11
Elsőáldozásra felkészítő hittan 15:00
Elsőáldozásra felkészítő hittan
Sze 11 @ 15:00 – 15:45
Elsőáldozásra felkészítő hittanos csoportok foglalkozásainak kezdő időpontja: 15 óra, 16 óra és 17 óra.
Bérmálásra felkészítő hittan 16:00
Bérmálásra felkészítő hittan
Sze 11 @ 16:00 – 16:45
Bérmálásra felkészítő hittanos csoportjaink foglalkozásainak kezdő időpontjai: 15 óra és 16 óra.
Elsőáldozásra felkészítő hittan 16:00
Bérmálásra felkészítő hittan 17:00
Elsőáldozásra felkészítő hittan 17:00
Ifjúsági hittan 17:00
Ifjúsági hittan
Sze 11 @ 17:00 – 17:45
Ifjúsági hittan
Ifjúsági szkóla 17:00
Ifjúsági szkóla
Sze 11 @ 17:00 – 18:00
Az ifjúsági szkóla péntekenként 17 órától tartja próbáját a plébánián. Várjuk az énekelni szerető és tudó fiatalokat.
12
14
15
16
18
Elsőáldozásra felkészítő hittan 15:00
Elsőáldozásra felkészítő hittan
Sze 18 @ 15:00 – 15:45
Elsőáldozásra felkészítő hittanos csoportok foglalkozásainak kezdő időpontja: 15 óra, 16 óra és 17 óra.
Bérmálásra felkészítő hittan 16:00
Bérmálásra felkészítő hittan
Sze 18 @ 16:00 – 16:45
Bérmálásra felkészítő hittanos csoportjaink foglalkozásainak kezdő időpontjai: 15 óra és 16 óra.
Elsőáldozásra felkészítő hittan 16:00
Bérmálásra felkészítő hittan 17:00
Elsőáldozásra felkészítő hittan 17:00
Ifjúsági hittan 17:00
Ifjúsági hittan
Sze 18 @ 17:00 – 17:45
Ifjúsági hittan
Katekumen csoport találkozója 19:00
19
21
22
23
Serra Közösség 18:45
Serra Közösség
Sze 23 @ 18:45 – 20:00
A Serra Közösség szervezésében Felföldi László plébános atya tart előadást szeptember 23-án, szerdán az esti szentmise után az Eucharisztikus Kongresszus előkészületének jegyében a plébánia dísztermében.
25
Elsőáldozásra felkészítő hittan 15:00
Elsőáldozásra felkészítő hittan
Sze 25 @ 15:00 – 15:45
Elsőáldozásra felkészítő hittanos csoportok foglalkozásainak kezdő időpontja: 15 óra, 16 óra és 17 óra.
Bérmálásra felkészítő hittan 16:00
Bérmálásra felkészítő hittan
Sze 25 @ 16:00 – 16:45
Bérmálásra felkészítő hittanos csoportjaink foglalkozásainak kezdő időpontjai: 15 óra és 16 óra.
Elsőáldozásra felkészítő hittan 16:00
Bérmálásra felkészítő hittan 17:00
Elsőáldozásra felkészítő hittan 17:00
Ifjúsági hittan 17:00
Ifjúsági hittan
Sze 25 @ 17:00 – 17:45
Ifjúsági hittan
Katekumen csoport találkozója 19:00
26
28
29
30